1. Przeżywamy dzisiaj już Drugą Niedzielę Adwentu kontynuując tym samym w Kościele okres przygotowania na Przyjście Chrystusa Pana,
  1. Są do nabycia opłatki wigilijne. Już tradycyjnie otrzymamy je wraz z kalendarzem na przyszły 2020 rok. Opłatki można nabywać w zakrystii bądź bezpośrednio u księdza.
  2. Także są bądź już były rozprowadzane świece Caritas. Osoby mieszkające poza wioską, a wiec na koloni, bądź te które tych świec nie otrzymały są proszone o osobisty odbiór świec w zakrystii.
  3. W związku z okresem adwentu bardzo serdecznie zapraszam przede wszystkim dzieci, ale także młodzież i starszych na Mszę św. Roratnią w najbliższą Środę.
  4. (B) Wszystkim zainteresowanym zwracam uwagę, że Msze św. w tym tygodniu w Bieniewie będą odprawiane o różnych porach. Zatem bardzo proszę posługiwać się schematem Mszy św. podanym w rubryce Intencje Mszalne..
  5. W tym tygodniu obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Zachęcam do wspólnej modlitwy.
  6. (B)Za tydzień spotkanie z rodzicami dzieci przygotowującymi się do I Komunii Św. W czasie Mszy Św. Zostaną poświęcone książeczki a po Mszy ustalimy strojenie naszej świątyni przed Świętami Bożego Narodzenia.
  7. Za dwa tygodnie w sobotę19 grudnia będziemy przeżywali dzień przygotowania do świąt. Bardzo proszę o uczestnictwo w tym przygotowaniu i skorzystanie ze spowiedzi świętej.
  8. Dziękuję za ofiary na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza.
  9. Od jutra możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania w Lubominie, bo tam rozpoczynają się rekolekcje adwentowe.
  10. Zachęcam do zamawiania Mszy św. za zmarłych. Jeżeli my nie będziemy się modlić za zmarłych, to na pewno za nas też nikt nie będzie się modlił.
  11. Jest do nabycia nowy numer Gościa.
  12. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki św. Patronów.

Poniedziałek08.00 Intencja wolna

17.00 Intencja wolna. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
Środa19.00 O Boże Błog. dla Leszka Ossowskiego z ok. urodzin. Msza św. Roratnia

Piątek16.00 +Piotr Perduta(30 rocz.), Maria Styraniec – int. od Barbary Kuśmierek

17:00 O Boże Błog. dla Teresy Hajduczenia z ok. 84 rocz. urodzin – int. od Urszuli i Wojciecha Hajduczenia
Sobota16.00 +Franciszka Żelnia(2 rocz.), Jarosław Żelnia – int. od Bożeny Koźlik

8:30 Józef, Walentyna, Jan, Marianna, Teresa Michalewicz
12:00 O Boże Błog. dla Anny Maciejewskiej oraz dla Dawida i Wojciecha

Wtorek16:00 Intencja wolna. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
Czwartek-brak Mszy Św.-
Piątek-brak Mszy Św.-
Sobota15:00 Dziekczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla Janusza i Krzysztofa Jackiewicz(z okazji 18 rocz. urodzin)– int. od Taty
Niedziela10:30  Wypominkowa Wypominkow Rocznych

Nd. -06.12 – Druga Niedziela Adwentu
Pn. -07.12 – Wspomnienie św Ambrożego bpa i Doktora Kościoła
Wt. -08.12 – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
Nd. -13.12 – Trzecia Niedziela Adwentu – Gaudete

SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA 12.12

Dagmara Maciejewska,
Katarzyna Śreniawska
Maria Ziółkowska
Bożena Paudyna

• Halo, zakład wulkanizacyjny?
  • Tak, słucham.
  • Chciałbym zmienić opony na zimowe.
  • OK, poproszę nazwisko.
  • Jan Kowalski.
  • O, pan doktor Jan Kowalski? Z naszej przychodni zdrowia?
  • Tak.
  • To proszę przygotować lewarek i łyżkę do opon. Będziemy zmieniać w formie
    teleporady…