1. Przeżywamy dzisiaj Trzydziestą Pierwszą Niedzielę Zwykłą. Jest to zwyczajowo Uroczystość poświęcenia własnego Kościoła. Modlimy się za wszystkich budowniczych naszego kościoła, a także wszystkich tych, którym na sercu leżało i leży piękno naszego kościoła.
  2. Jutro uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św. o godz. 8.30; 10.00; 13.00. Procesja na cmentarze po Mszy św. o godz. 10.00 w Piotraszewie i po Mszy św. o godz. 13.00 w Bieniewie
  3. We wtorek Dzień Zaduszny, w sposób szczególny pamiętamy wtedy o Wszystkich Wiernych, którzy poprzedzili nas do Wiecznej Ojczyzny.
  4. Zachęcam do skorzystania z możliwości uzyskania odpustu za Zmarłych przez 8 kolejnych dni. Jedna osoba na dzień. Warunkiem jest nawiedzenie cmentarza lub Kościoła, stan łaski uświęcającej i modlitwa za zmarłego.
  5. Kartki na wypominki listopadowe składamy do 1 listopada. Jeżeli ktoś potrzebuje jeszcze – są dostępne
  6. Dziś spotkanie z młodzieżą przygotowująca się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania po Mszach św. o godz. 10.00 w Piotraszewie i 11.30 w Bieniewie.
  7. Z tydzień spotkanie z Rodzicami Dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii św.
  8. Dziękuję z całego serca za ofiary na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarzy.
  9. Dziękuję również za to że zadbaliście o porządek na cmentarzach. Wg informacji które otrzymałem, jutro wieczorem śmieci z cmentarzy zostaną zabrane.
  10. Jest do nabycia nowy Numer Gościa Niedzielnego, oraz Mały Gość.

Jutro uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św. o
godz. 8.30; 10.00; 13.00 Procesja na cmentarze po Mszy
św. o godz. 10.00 w Piotraszewie i po Mszy św. o godz. 13.00 w Bieniewie

Poniedziałek08:30 +Adela, Erwin Gnacy, Izydor Kempa, Stanisława, Bolesław Wydrzyński

13:00 +Za wszystkich zmarłych Parafian

17:00 +Za wszystkich zmarłych Parafian
Środa17:00 Intencja wolna

Piątek18:00 +Rafał Niski – int od Kornelii i Tomasza Wydrzyńskich
Sobota 10:00 Intencja wolna

8:30 +Zm. z rodz. Ossowskich; Eugeniusza i Zofia, Edwrard Sikora, Krzysztof Sikora, Genowefa, Jan Godzieba, Ryszard Koźlik

11:30 +Stefania Mirosz

Poniedziałek 10:00 +Anna Myszka (25 rocz.), Franciszek Myszka
Wtorek15:30 +Za wszystkich zmarłych Parafian
Środa -brak Mszy Św.-
Czwartek -brak Mszy Św.-
Piątek -brak Mszy Św.-
Sobota -brak Mszy Św.-
Niedziela 10:00 +Mieczysława Wal i zm. z rodz. Kowalskich i Wal

Nd. – 31.10 – Trzydziesta Pierwsza Niedziela Zwykła
Pon. – 01.11 – Uroczystość Wszystkich Świętych
Wt. – 02.11- Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
Czw. – 04.11 –Wspomnienie św. Karola Boromeusza
Nd. – 07.11 – Trzydziesta Druga Niedziela Zwykła

SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA 06.11.2021

Anetta Jolanta GłębockieElżbieta Jacewicz Dorota
Soćko

Kłótnia małżeńska.

Trzech roztargnionych duchownych — wśród nich biskup okazałej tuszy —
rozprawiało na stacji kolejowej o kontrowersyjnych tezach dwóch innych biskupów.
Dyskusja tak ich pochłonęła, że nie zauważyli pociągu. Kiedy rozległ się gwizd
i pociąg ruszył, rzucili się pędem w kierunku wagonów. Dwóch z nich zdołało
wskoczyć na stopnie, ale biskup musiał zostać na peronie. Kiedy bezradnie patrzył
w dal za oddalającym się pociągiem, ktoś powiedział mu na pocieszenie:
— Niech się ksiądz nie martwi. Dwóch na trzech to i tak niezła średnia.
Otyły biskup wyszczerzył zęby w niezbyt mądrym uśmiechu: — Tak, ale oni przyszli
mnie odprowadzić.