Ogłoszenia Parafialne

1. Przeżywamy dzisiaj Niedziele Trójcy Przenajświętszej. Już w tym tygodniu będziemy przeżywali Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. w tym dniu z Procesjami Eucharystycznymi: w Bieniewie o godz. 10:00, natomiast w Piotraszewie o godz. 13:00. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich parafian do licznego udziału. Bardzo proszę, aby dziewczynki młodsze, bądź starsze sypały kwiatki. Dzieci w Bieniewie, bardzo proszę o niesienie różańca, natomiast w Piotraszewie poduszki. Przygotowanie ołtarzy. Już tradycyjnie w Bieniewie przygotowują rodziny najbliżej mieszkające miejsca, gdzie ołtarz będzie się znajdował. Natomiast w Piotraszewie tradycyjnie przygotowują ołtarze mieszkańcy poszczególnych wiosek: Mawry – kapliczka przy Chomejach, Gronowo – kapliczka w murze ogrodzenia kościelnego, Urbanowo – krzyż przykościelny, Piotraszewo – najbardziej wysunięty ołtarz w stronę Mawr. W związku z tą uroczystością zwracam się do wszystkich parafian z prośba o mobilizację w przygotowaniu i kościoła i terenu przykościelnego i trasy oraz ołtarzy.
2. Sprzątający w tym tygodniu przygotowują kościół przed Bożym Ciałem, a nie przed niedzielą.
3. (B) Dziękuję Panu Ireneuszowi oraz Panom za skoszenie trawy i uporządkowanie trasy procesji.
4. Dziękuję również za Waszą modlitwę i obecność na Mszach św. odprawianych za mnie;
5. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego i Mały Gość

Poniedziałek18:00 Intencja wolna.

18:00 Intencja wolna.
Środa18:00 Intencja wolna

10:00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże Błog i opiekę Matki Bożej dla Matyldy i Olgierda Lisowskich( z okazji urodzin) oraz dla całej Rodziny – int. od Iwony i Tomasza Lisowskich
Piątek18:00 +Zofia i Feliks Żiółkowscy – int od Bożeny i Macieja Fogt.
Sobota18:00 O Boże błog.dla Katarzyny i Bartłomieja Śreniawskich z okazji 15 rocz. ślubu

8:30 Władysław, Wiktoria, Elżbieta, Adela Hec, Eugeniusz, Kazimierz

12:00 Dziekczynna z prośba o zdrowie i Boże błog., oraz potrzebne łaski dla Barbary i Jana Wydrzyńskich (z okazji 47 rocz. ślubu) – int. od Barbary i Jana Wydrzyńskich

Środa16:30 Henryk Paudyna ( 31 rocz.)
Czwartek13:00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże Błog. w rodzinie Urszuli i Marka Wiśniewskich oraz Tomasza, Piotra i Pawła
Piątek17:00 Krzysztof Mroczkowski( 8 rocz.)
Sobota16:00 +Zdzisław, Irena, Jan Mioduszewscy, Barbara, Kazimierz Brzozowscy, Jan, Anna Szałejko

16:30 +Józef Stańczak(5 rocz.) Halina Stańczak( 1 rocz.)
Niedziela10:30 O zdrowie, Boże Błog. dla Anny i Kazimierza Sienkiewicz oraz ich Dzieci

Nd.       – 07.06  – Niedziela Najświętszej Trójcy

Pn.        – 08.06 –Wspomnienie św. Jadwigi Królowej

Cz.         – 11.06 –  Uroczystość Najświetszego Ciała i Krwi Chrystusa / Boże Ciało