1. Dziś Obchodzimy Niedziela chrztu Pańskiego, która kończy Okres Bożego
    Narodzenia w Kościele
  1. Trwa w naszej parafii wizyta duszpasterska, kolęda. Bardzo serdecznie dziękuję mieszkańcom za serdeczne przyjmowanie kapłana, oraz za złożone ofiary na kościół, cmentarz oraz kolędę. Jeżeli ktoś nie będzie mógł przyjąć kapłana w wyznaczonym dniu i czasie bardzo proszę o osobisty kontakt i ustalenie stosownej pory odwiedzin. Wizyta ta ma ściśle charakter duszpasterski. A więc modlitwę, rozmowę na tematy religijne bądź parafialne. W związku z tym bardzo proszę o nieczęstowanie księdza alkoholem, a także o obecność możliwie wszystkich członków rodziny.
  2. W Piątek chcę odwiedzić chorych, z racji tego, że w minionym tygodniu trwały odwiedziny duszpasterskie.
  3. Z całego serca Dziękuję Kołu Gospodyń z Piotraszewa za zorganizowanie i zakup nowych ozdób Bożonarodzeniowych. Dziękuję też Panu Piotrowi Tyl, za nową szopkę betlejemską.
  4. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych w tygodniu. Jeżeli my będziemy pamiętali o naszych zmarłych, na pewno ktoś będzie pamiętał o nas.
  1. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 8 zł.
  2. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom Nadchodzącego tygodnia, życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.

Zamawianie Intencji mszalnych na następny rok jest już możliwe przy zachowaniu warunku, że zamawiamy jedną Mszę św. w dniu powszednim, a drugą na niedzielę. Uważam, że każda wierząca rodzina powinna w ciągu roku zamówić przynajmniej dwie Msze św. jedną za zmarłych, a drugą o Boże błogosławieństwo w rodzinie. Zachęcam do zamawiania Mszy św. w szczególne dni roku jak pierwsze piątki miesiąca, Msze św. w maju bądź w październiku. W czasie rekolekcji, w ważne dni i święta kościelne; środa popielcowa, Triduum Paschalne. W pierwszy piątek miesiąca stycznia są wolne intencje w Piotraszewie i Urbanowie.

Poniedziałek8:00 Intencja Wolna

8:00 Intencja Wolna
Środa8:00 Intencja Wolna

8:00 Intencja Wolna
Piątek8:00 Intencja Wolna
Sobota8:00 Intencja Wolna

8:30 Janusz Kois, Maria Kois(1 rocz.)

11:30 Z Okazji Dnia Babci i Dziadka; +Stanisława i Bolesław Wydrzyńscy, Marianna, Michał Maślanka, Marianna i Henryk Kowalski, Jan Mastalerz – int. od Marzeny i Krzysztofa Maślanka

Poniedziałek -brak Mszy Św.-
Wtorek -brak Mszy Św.-
Środa -brak Mszy Św.-
Czwartek -brak Mszy Św.-
Piątek -brak Mszy Św.-
Sobota -brak Mszy Św.-
Niedziela 10:00 Olga Korowajczyk

Nd. – 09.01 – Niedziela Chrztu Pańskiego (B)
Nd. – 20.01 – Druga Niedziela Zwykła (Z)

SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA 15.01.2022

Bożena Eliza Sikora
Jadwiga Siedlecka
Krystyna Bryżys
Agnieszka Gut

Córka przyszła bez sanek do domu i powiedziała, że pożyczyła jakiemuś
dziadkowi z wnuczką i podała im adres gdzie maja odnieść. Powiedzieliśmy
jej, ze nie można tak ufać ludziom i nie wiadomo teraz czy te sanki oddadzą.
Po dwóch godzinach dzwonek do drzwi – dziadek z wnuczką oddali sanki i
jeszcze kinderki kupili w podzięce. Córka w tym czasie pobiegła do kurtki i
mówi do tego pana: już Panu oddaje dowód tak jak się umawialiśmy