Dzisiaj przeżywamy Jedenastą Niedziela Zwykłą w Ciągu Roku.

1. Dziękuję za ofiary na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarzy.
  2. Dziękuję mieszkańcom Urbanowa za skoszenie trawy na cmentarzu w Piotraszewie.
  3. Proszę też o skoszenie trawy na cmentarzu w Bieniewie. Może na początek Mieszkańcy Wolnicy.
  4. Zachęcam do zamawiania Mszy św. W Bieniewie od poniedziałku do piątku włącznie są wolne intencje. Msza św. to najpiękniejsza modlitwa zarówno za zmarłych, jak i za żywych.
  5. Jest do nabycia nowy Numer Gościa Niedzielnego, i nowy numer Małego Gościa. Zachęcam do czytania prasy katolickiej

Narodowy spis powszechny

Od 1 kwietnia do 30 września na terytorium polski trwa Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Spis jest obowiązkowy dla każdej osoby w Polsce. W imieniu dzieci spisu dokonują rodzice lub opiekunowie prawni. Podczas spisu zbierane są informacje o ludności, gospodarstwach domowych i warunkach mieszkaniowych. Nie ma pytań o zarobki i dochody. Najwygodniejszym sposobem spisania się jest spis przez Internet na stronie Głównego Urzędu Statystycznego spis.gov.pl. Osoby, które nie mają możliwości spisania się przez Internet, mogą to zrobić dzwoniąc na infolinię pod nr 22 279 99 99, albo udać się do najbliższego punktu spisowego w Urzędzie Miejskim w Dobrym Mieście. Jest też Biuro Spisowe w Urzędzie Gminy w Lubominie. Od maja rozpoczęli pracę rachmistrzowie spisowi. Na razie będą dzwonić do mieszkańców. Połączenia będą tylko z dwóch numerów(z kierunkowym warszawskim) 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Jeśli rachmistrz zadzwoni, nie odmawiajmy mu spisania nas. Wywiad bezpośredni, czyli wyjście rachmistrza w teren będzie realizowany tylko wtedy, kiedy pozwoli na to sytuacja epidemiczna.

Poniedziałek17:00 Intencja wolna

Środa8:00 Intencja wolna

Piątek8:00 Intencja wolna
Sobota17:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Zofii Maślanka z okazji 70 rocznicy urodzin

18:00 + Feliks, Zofia Ziółkowscy – int. od Bożeny i Macieja Fogt

8:30 Eugeniusz Osowski, Robert Szloser z ok. Dnia Ojca

12:00 +Natalia i Czesława Gzegzuła

Poniedziałek16:00 +Zdzisław, Irena Mioduszewscy, Barbara, Kazimierz Brzozowscy, Anna, Jan Szałejko
Czwartek16:00 O Boże Błog. dla Heleny i Hieronima Gołąb oraz dla Dzieci i Wnuków
Piątek-brak Mszy Św.-
Sobota16:00 + Józef, Halina Stańczak
Niedziela10:30 + Witold Hanusz(7 mies.) – int. od Koła Różańcowego

Nd. -13.06 – Jedenasta Niedziela Zwykła
Pn – 14.06 – Wspomnienie bł. Michała Kozala, bpa i męczennika

Czw. -17.06 – Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego
Nd. – 20.06 – Dwunasta Niedziela Zwykła

SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA 12.06.2021

Barbara Sałka
Zofia Rafalik
Elżbieta Helms,
Małgorzata Hanusz

-Sąsiedzie, coś pan tak wczoraj wrzeszczał na żonę?
-Bo nie chciała powiedzieć na co wydała wszystkie pieniądze.
-A dlaczego wrzeszczał pan jeszcze głośniej dziś rano?
-Bo powiedziała.