1. Dzisiaj przeżywamy Dwudziestą Siódmą Niedzielą Zwykłą.
  2. Równocześnie jest to Pierwsza Niedziela Miesiąca. Dziękujemy Panu Bogu za dar Eucharystii. W związku z tym na każdej Mszy św. Nabożeństwo Adoracyjne
  3. Od dziś Msza św. w Piotraszewie na godz. 10.00 i w Bieniewie na godz.11.30
  4. Dziś również o godz. 13.00 Msza św. w Wolnicy ku czci św. Michała Archanioła.
  5. Trwa miesiąc październik, a z nim Nabożeństwa Różańcowe. Zapraszam bardzo serdecznie wszystkich na wspólne odmawianie różańca: w Piotraszewie o godz. 16:00; w Bieniewie o godz. 17:00. Zapraszam wszystkich, a udział kandydatów do Bierzmowania i dzieci przygotowujących się do Komunii św. jest obowiązkowa. (zachęcam ich także do pozostania na Mszy św.)
  6. Za tydzień w niedzielę 10 października będziemy obchodzić kolejny XXI Dzień Papieski w Naszej Ojczyźnie. Tegoroczny Dzień Papieski będziemy obchodzić pod hasłem „Nie lękajcie się” Już tradycyjnie w tym dniu w całej Polsce jest przeprowadzana zbiórka do specjalnych puszek na „Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia.” wspierającą kształcenie dzieci i młodzieży zdolnej pochodzącej z ubogich rodzin.
  7. Dziękuję za ofiary na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarzy.
  8. Jest do nabycia nowy Numer Gościa Niedzielnego, oraz Mały Gość.

Poniedziałek17:00 + Za Dusze w Czyścu cierpiące – int. od Pani Zalewskiej

17:00 O Boże błog.dla Marii Tomaszewskiej
Środa17:00 +Zm z rodz. Sadowskich, Lazarek, Paszkiewicz – in. od Iwony i Marka Michalik

17:00 W intencji ofiarodawcy

19:00 +Ryszard Gołąb – int. od syna Patryka
Piątek14:00 + Adam, Stanisława Lipka i zm. z Rodziny
Sobota17:00 O Boże Błog i potrzebne łaski dla Małgorzaty i Floriana Kempa w 40 rocz. ślubu.

18:00 O Boże błog dlaUrszuli i Dariusza Wysockich z ok. 19 rocz. ślubu – int. od Mamy

8:30 +Grzegorz Tomaszewski w 32 rocz.

11:30 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże blog dla Hani w 1 rocz. urodzin, oraz dla całej Rodziny Lipków.

Poniedziałek 16:00 Teresa Józwiak z ok. imienin.
Wtorek -brak Mszy Św.-
Środa -brak Mszy Św.-
Czwartek -brak Mszy Św.-
Piątek -brak Mszy Św.-
Sobota 16:00 + Maria Ziółkowska (7 mies.) – int. od Kółka Różańcowego
Niedziela 10:00 +Zm.z rodziny Sawczuk, Andrusiewicz i Kieler – int. od Urszuli i Marka Wiśniewskich

Nd. – 03.10 – Dwudziesta Siódma Niedziela Zwykła / Pierwsza
Niedziela Miesiąca (Z)
Pn -04.10 – Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
Wt. -05.10 – Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej
Czw. -07.10 – Wspomnienie NMP Różańcowej
Nd. -10.10 – Dwudziesta Ósma Niedziela Zwykła / Dzień Papieski w Naszej Ojczyźnie

SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA 25.09.2021

Sylwia Osowska Marta
Kowalska
Sylwia Chomej, Anna
Wiśniewska

Małżeństwo na lotnisku pyta pilota:

• Ile będzie kosztował przelot?
  • Za darmo jeśli ani razu nie krzykniecie.
  • Zgoda.
    Lecą, a pilot wyprawia różne akrobacje ale nikt nie krzyknął. Przy lądowaniu pilot
    mówi:
  • Gratulacje!
    A mąż na to:
  • A wie pan że raz chciałem krzyknąć?
  • A kiedy?
  • Kiedy moja żona wypadła z samolotu!