1. Przeżywamy dzisiaj Dwudziestą pierwszą Niedzielę Zwykłą. 2. Trwają wakacje Wszystkim odpoczywającym na terenie naszej parafii życzymy miłego pobytu. Przypominam także o obowiązku obecności na Mszy św. niedzielnej. 3. We wtorek nie będzie Mszy św. 4. W sobotę będziemy obchodzić Uroczystości Odpustowe ku czci św. Bartłomieja Apostoła w kościele w Piotraszewie. Uroczysta Msza św. Odpustowa z procesją eucharystyczną wokół kościoła zostanie odprawiona o godz. 12:00, Zachęcam do licznego udziału w tych uroczystościach. 5. Proszę też o przygotowanie terenu przykościelnego, skoszenie trawy i zagrabienie. 6. Bardzo proszę o pomoc Koło Gospodyń w Piotraszewie oraz chętne osoby w przygotowaniu obiadu odpustowego dla Księży. 7. Za tydzień w niedzielę przypada 28, a więc pora naszej parafii na Nieustający Różaniec. Proszę pamiętać o swoich godzinach i proszę tego przypilnować. 8. (B) Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarzy. 9. Ks. Tomasz zaprasza na jutro do Bażyn na nabożeństwo przy relikwiach św. Jana Pawła II. Początek o godz. 19.00 10. 29.08.2022 w przyszły poniedziałek, przy kościele będzie można skorzystać z profesjonalnego badania wzroku w OKO-BUSIE. Rejestracja pod nr telefonu 531-221-068. Badanie jak podaje informacja jest bezpłatne. 11. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego.

W LITURGII KOŚCIOŁA

Nd. -21.08 – Dwudziesta Pierwsza Niedziela Zwykła Pn. -22.08 – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej Śr. -24.08 –Święto św. Bartłomieja Apostoła Pi. -26.08 –Uroczystość NMP Częstochowskiej Sob. -27.08 –Wspomnienie św. Moniki/ w Piotraszewie Uroczystości Odpustowe ku czci św. Bartłomieja Nd. -01.09 – Dwudziesta Druga Niedziela Zwykła / Pierwsza Niedziel Miesiąca (Z)

Poniedziałek   08:00 Intencja Wolna
Wtorek   nIE BĘDZIE MSZY
Środa   15:00 Intencja Wolna
Czwartek   15:00 Intencja Wolna
Piątek   17:00 O Boże Błog i potrzebne łaski dla Eweliny i Adama Radzińskich w 1 rocz. ślubu – int. od Mamy
Sobota   17:00 + Albin Iwański (9 rocz.), Zbigniew Iwański (2 rocz.), Jarosław Mongiało (40 rocz.)
Niedziela   8:30 +Zbigniew, Jadwiga Gołota 11:30 O Boże Błog. dla Dzieci, Wnuków i Prawnuków – int. od P. Maciążek

Poniedziałek   -brak Mszy Św.-
Wtorek   -brak Mszy Św.-
Środa   16:00 +Stanisława, Konstanty Pieślak, Halina Tadeusz Gołąb i za zmarłych Rodziców