1. Przeżywamy dzisiaj Czwartą Niedzielą Wielkanocną. Dzisiejsza niedziela nazywana jest również Niedzielą Dobrego Pasterza z racji na charakter dzisiejszych czytań
  2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy także Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Pragniemy także w tym tygodniu modlić się w intencji powołanych do służby Bożej. Pamiętajmy w tym tygodniu o kapłanach, którzy pracowali w naszej parafii, także o tych, którzy odeszli już do wieczności
  3. W związku z trwającym miesiącem majem zapraszam bardzo serdecznie do wspólnego przeżywania Nabożeństw Majowych w naszej parafii, bezpośrednio po Mszy św. Zachęcam bardzo serdecznie nie tylko dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św. i młodzież przygotowująca się do Bierzmowania, ale wszystkich, którzy znajdą chwilę wolnego czasu, aby wspólnie z nami przeżywać to nabożeństwo. Zachęcam także do udziału w codziennej Mszy św.
  4. Za tydzień spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Proszę o przygotowanie świadectw chrztu św. dla Kandydatów, którzy byli ochrzczeni poza naszą Parafią.
  5. Jak wiemy Sakrament Bierzmowania zostanie udzielony w Kościele w Piotraszewie dnia 30 maja o godz. 18.00.
  6. Dziękuję za ofiary na potrzeby Parafii i utrzymanie cmentarzy.
  7. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego.

Poniedziałek17:00 Intencja wolna

Środa17:00 Intencja wolna

17:00 +Adela Wajda – int. od Marii i Anny
Piątek17:00 Intencja wolna
Sobota17:00 +Roman Mastalerz, Zygmunt Wójtowicz – int. od Barbary i Jana Wydrzyńskich

18:00 +Wiesław Zyskowski (2 mies.)

8:30 Zygmunt, Halina (3 rocz.) Duda

11:30 +Michał Chrobak (7 rocz.), Zofia Chrobak – int. od Dzieci

Poniedziałek-16:00 + Maria Ziółkowska, Kazimierz Borys
Czwartek-brak Mszy Św.-
Piątek16:00 + Marianna Mroczkowska (6 rocz.)
Sobota-brak Mszy Św.-
Niedziela 10:00 Dziękczynna, z prośbą o Boże Błog. w Rodzinie Państwa Tunkiel

Nd. -08.05 – Czwarta Niedziela Wielkanocna zwana Niedzielą Dobrego Pasterza
Wt -09.05 – Uroczystość św. Stanisława Bpa i męczennika, Głównego Patrona Polski
Sob. -14.05 – Święto św. Macieja Apostoła
Nd. -15.05 – Piąta Niedziela Wielkanocna

SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA 30.04.2022

Grażyna Mongiało
Wioleta Mongiało
Barbara Stanowska,
Anna Mroczkowska

Mąż wrócił wcześniej z delegacji. Zobaczył, że spod kołdry ich małżeńskiego
łoża wystają 4 nogi.
Zdenerwował się bardzo, chwycił gruby kij i walił w leżących ile wlezie.
Zmęczony poszedł do kuchni, a tam wita go….. ŻONA:

• Witaj, misiu, przyjechali twoi rodzice, położyli się w naszym łóżku, już się z
    nimi przywitałeś?