Ogłoszenia Parafialne

1. Dniem dzisiejszym kończymy Liturgiczny Okres Wielkanocny. Jest to dzień kiedy kończy się także czas Spowiedzi i Komunii świętej wielkanocnej. Przykazanie kościelne mówi, że przynajmniej raz w roku powinno się spowiadać i w czasie wielkanocnym komunię świętą przyjąć. Dla niektórych ten dzisiejszy dzień może być ostatnią szansą dopełnienia tego obowiązku. Zatem już od jutra rozpoczynamy drugą część Okresu Zwykłego.
  2. Od jutra przez cały czerwiec modlimy się codziennie Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. Pragnę przypomnieć Rodzicom Dzieci które w tym roku mają przystąpić do I Komunii Św. o obecności na niedzielnych Mszach św.
  4. Jutro Drugi Dzień Zielonych Świątek, Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła.
  5. Bardzo dziękuję za skoszenie trawy przy kościele w Bieniewie a także za dostarczenie brzózek do Kościoła.
  6. Z racji wyjazdu na zjazd kursowy w czwartek, Msza św. tego dnia w Bieniewie będzie o godz.9.00
  7. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca, jednak Chorych odwiedzę w sobotę w godzinach przedpołudniowych.
  8. Zbliżają się Uroczystości Bożego Ciała. Pragniemy zadbać o kościół, teren przykościelny, trasę, o przygotowanie ołtarzy.
  9. Z całego serca dziękuję za dobro i ofiary na potrzeby Kościoła.
  10. Dziękuję również za Msze Św. które zostały zamówione w mojej intencji.
  11. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego, oraz Mały Gość.

Poniedziałek18:00 O Boże Błog. dla Dawida, Daniela i Damiana z ok. dnia Dziecka.

18:00 O Boże błog. dla Dzieci, Wnuków i Prawnuków – int. od Marianny Sikora
Środa18:00 Intencja wolna

Piątek18:00 O Boże błog. dla Ks. Wojciecha w 15 rocznicę Święceń Kapłańskich
Sobota18:00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Boże błog. i opiekę Matki Bożej
dla Edyty i Piotra Maślanaków (z okazji 13 rocz. ślubu), a także o szczególne łaski i o zdrowie dla ich dzici: Apolonii i Antosia

8:30 Msza św. wypominkowa

12:00 Halina Duda(1 rocz.) Zygmunt Duda(10 rocz.)

Sobota17:00 O Boże błog. dla Ks. Wojciecha w 15 rocznicę Święceń Kapłańskich
Niedziela10:30 Msza św. wypominkowa

Intencje Mszalne – Urbanowo

Piątek (05.06)17:00 +Wacław, Genowefa Paudyna, Henryk Paudyna, Michał, Marcel Plopa

Nd. – 31.05 – Niedziela Zesłania ducha św.
Pn. – 01.06 – Drugi Dzień Zielonych Świątek / Święto Najświętszej
Maryi Panny, Matki Kościoła