Przewodnik stronie internetowej

Witamy serdecznie na nowej stronie parafialnej. Tym wpisem postaramy się przybliżyć Państwu działanie i funkcje nowego serwisu parafialnego.

Strona główna

Pojawiać się na niej będą ważne wydarzenia i aktualności z diecezji i parafii. Każdy wpis będzie miał formę osobnego wpisu i oznaczony będzie obrazkiem. Aby zapoznać się z pełnym tekstem, należy kliknąć obrazek lub przycisk „czytaj dalej”. Co jakiś czas, przedawnione informacje będą znikały, by nie zaśmiecać strony głównej i ułatwić użytkowanie portalu.

Góra strony

Na górze strony znajdziecie Państwo rożne sekcje w formie osobnych zakładek. Znajdują się tam m.in. ogłoszenia parafialne, intencje mszalne, zdjęcia, informacje o wspólnotach działających w parafii czy kontakt .  Cały czas pracujemy nad stroną rozwijając ją, ulepszając i dodając nowe funkcje.

Dół strony

Na dole strony znajdziecie Państwo mapę, skrócone dane kontaktowe oraz rozkład Mszy Świętych.

Zapraszamy do aktywnego korzystania z serwisu i prosimy o przesyłanie swoich sugestii i opinii na adres biznesmaslanka@gmail.com

Dodaj komentarz