Ogłoszenia Parafialne

1.Przeżywamy dzisiaj Czwartą Niedzielę Wielkanocną. Często nazywaną niedzielą Dobrego Pasterza w szczególności ze względu na charakter czytań.

2. Od dzisiaj rozpoczynamy Kwartalne Dni Modlitw za Powołanych do Służby Bożej. Będziemy modlili się w intencji nowych powołań, a także za tych, którzy już zostali powołani do Służby Bożej. Również pamiętajmy o tej intencji naszych osobistych modlitwach.

3. Jutro Mszy św. nie będzie, zachęcam do indywidualnego odmówienia Litanii do NMP czy to w domu czy też przed figurką albo kapliczką.

4.Dzisiaj także Pierwsza Niedziela Miesiąca. Dziękujemy Panu Bogu za dar Eu2charystii. W Bieniewie o godz. 8:30 Nabożeństwo Adoracyjne (Litania do NMP). Natomiast W Piotraszewie o godz. 10:30

5.Przypominam o Nabożeństwach Majowych równocześnie zachęcając wszystkich do wspólnego udziału. W Piotraszewie  o godz. 17;00, w Bieniewie o godz. 18:00.

6.  13 maja wywóz elektro śmieci. W Bieniewie o godz. 12.00, w Piotraszewie o 13.30.

7. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego. A także Mały Gość.

Dziękuję z całego serca, za obecność za pamięć i za modlitwę za mnie w ostatnich dniach

Poniedziałek—-

Środa 18:00 Intencja wolna

Piątek18:00 +Jan, Anna Filipowicz, Henryk Lullies
Sobota18:00 O Boże błog. dla Karoliny z okazji 10 rocz. ur

8:30 + Robert Szloser(7rocz.), Arkadiusz Szloser(5 rocz.)
12:00 + Michał Maślanka(32 rocz.), Marianna, Irena,Danuta, Henryka, Jan, Maksymiian, Aleksandra, Edward Bitel, Zdzisław Baranowski,Teresa Siekierzycka

17:00 + Konstanty, Stanisława Pieślak, Gracjan Władysława Wysoccy
Czwartek17:00 + zm. z Rodziny Tomczak
Piątek16:30    + Stanisława, Wacław Bryżys – int. od Józefa i Małgorzaty