1. Przeżywamy dzisiaj Dwudziestą Drugą Niedzielę Zwykłą.
  2. Dziś zmiana Tajemnic Różańcowych.
  3. Dziś też przypada 28 a więc pora naszej Parafii na Nieustający Rózaniec. Proszę pamiętać o swoich godzinach.
  4. (P) Jeszcze raz chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do uroczystego przeżycia Odpustu w Piotraszewie, za przygotowania kościoła, śpiew i muzykę, posługę przy ołtarzu a także za przygotowanie posiłku dla kapłanów. (B) Bardzo serdecznie dziękuję za obecność na uroczystościach odpustowych.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy Piątek miesiąca. Odwiedziny chorych w godzinach wczesnopopołudniowych.
  6. Dziękuję za ofiary na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarzy.
  7. Za tydzień w niedzielę uroczyste Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego. Bardzo serdecznie zapraszam do przodu uczniów z plecakami do poświecenia.
  8. Za tydzień również przypada Pierwsza Niedziela miesiąca. Na każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo Adoracyjne.
  9. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego i Mały Gość.

W LITURGII KOŚCIOŁA

Nd. -28.08 – Dwudziesta Druga Niedziela Zwykła Pn. -29.08 – Wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela Czw. -01.09 – Wspomnienie NMP Królowej Pokoju Pt. -02.09 – Pierwszy Piątek Miesiąca Sob -03.09 – Wspomnienie św. Grzegorza Wlk. papieża i dK Nd. -08.09 – Dwudziesta Trzecia Niedziela (Z)

Poniedziałek -brak Mszy Św.-
Wtorek 17:00 +Helena, Stanisław, Wincenty Tadeusz i zm z rodz. Rutkowskich – int. od Rodziny
Środa 16:00 +Michał, Anna Klimko 17:00 + Władysław
Czwartek 17:00 +Stanisław Mirosz
Piątek 17:00 Intencja wolna
Sobota 19:00 + Bogdan Samsel
Niedziela 8:30 Wypominkowa 11:30 + Albin Iwański (9 rocz.), Zbigniew Iwański (2 rocz.), Jarosław Mongiało (40 rocz.)

Poniedziałek -brak Mszy Św.-
Wtorek 19:00 + Ryszard Gołąb (2 rocz.), Tadeusz Halina
Środa -brak Mszy Św.-
Czwartek -brak Mszy Św.-
Piątek 16:00 Intencja wolna
Sobota 16:00 +Marianna, Piotr, Genowefa Sienkiewicz, Bronisław, Marianna, Tadeusz, Eugeniusz z rodziny Wiśniewskich
Niedziela 10:00 O Boże Błog dla Urszuli i Marka Wiśniewskich w 30 rocz. ślubu oraz o potrzebne łaski dla Synów; Tomasza Piotra i Pawła

Bieniewo: Piotraszewo:
Renata Godzieba, Ewa Samsel Agnieszka, Marzena Góralewska

HUMOR PROBOSZCZA

Powracającego późnym wieczorem do domu męża wita żona z wałkiem. – Ty łajdaku, masz na twarzy szminkę! – To nie szminka, to krew. Potrącił mnie samochód. – No… masz szczęście .